O nás ...

Naša realitná spoločnosť vznikla v roku 1993 ako fyzická osoba a 1.8.2008 sa pretransformovala na  právnicku osobu Šesť rokov sme členom Európskeho klubu realitných kancelárii, elitného klubu realitných spoločností z viacerých krajín Európskej Únie. Jej členovia musia spĺňať prísne kritéria na prijatie.

Pre klienta zabezpečujeme kompletný servis:  posúdime reálnosť ceny, preveríme podklady prevzaté od klienta, zabezpečíme potrebné vyjadrenia, zrealizujeme celú zákazku vrátane právneho, daňového a hypotekárneho poradenstva. Máme vlastného právnika, spolupracujeme so špičkovými súdnymi znalcami, geodetmi či architektmi. V prípade potreby zabezpečíme aj samotné presťahovanie klienta a to aj mimo Slovenska.

Ponuku prezentujeme prostredníctvom platených inzertných kanálov. Naše ponuky sú zverejňované v rôznych štátoch Európy aj mimo nej.

V našej ponuke máme individuálne bývanie, developerské a investičné projekty, komerčné nehnuteľnosti, rekreačné objekty a pozemky rôzneho druhu.

Od roku 2008 sa venujeme predaju a sprostredkovaniu predaja nehnuteľnosti v Maďarsku. Máme desiatky spokojných klientov. Obracajú sa na nás s dôverou aj po dlhom čase s prosbami o radu, pomoc alebo preklad úradných dokumentov. A my radi pomôžeme. Naši makléri poskytujú v Maďarsku kompletný servis od zmluvy až po zapojenie médii a ďalších potrebných služieb ako wifi, prechodný alebo trvalý pobyt, rekonštrukciu kúpeného domu, poistenie nehnuteľností a ďalšie veci pre spokojné bývanie.

Sme experti na riešenie právnych problémov. Pomáhame  klientom aj so zdanlivo neriešiteľnými problémami.

Ing. Mgr. Roman Farkašovský

2013 | RF Reality, s.r.o.