Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc.

Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc.
Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc. Polyfunkčná budova v historickom jadre Košíc.
Cena:
2.600.000€


Všeobecné informácie
Kraj Košický
Okres Košice I
Mesto Košice
Informácie nehnuteľnosti
Zastavaná plocha 1 277 m2
Úžitková plocha 3 000 m2
Nadzemné podlažia 2
Podzemné podlažia 1
Počet izieb/miestností 50
Kúrenie ústredné
Elektrina 220/380 V
Voda verejný vodovod
Plyn áno
Odpad verejná kanalizácia
Stavebný materiál tehla
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti vynikajúci
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0988

Popis

RF reality ponúka na predaj trvalo využívanú 2 poschodovú polyfunkčnú historickú budovu v absolútnom centre Košíc. Budova prešla nákladnou, rozľahlou a kvalitnou rekonštrukciou. Má novú strechu, zrekonštruované podkrovie 480 m2 s 3 zaujímavo riešenými nájomnými bytmi + 2 ďalšími bytmi v zadnej časti, rozľahlé pivničné priestory cca 900 m2 i parkovanie pre 10 áut priamo vo dvore objektu. Na vjazd z Hlavnej ulice na parkovanie vo dvore je povolená výnimka. Budova má dve udržiavané nádvoria, byty v zadnom nádvorí sú prístupné z pavlače, ktorá môže slúžiť ako malá terasa Zastavaná plocha je 1277 m2, Úžitková cca 3 000 m2  Všetky priestory sú trvalo využívané a udržiavané.

Priestory prízemia i poschodia sú dlhodobo prenajaté 7 prosperujúcim spoločnostiam. Kaviareň, denný bar a pizéria s priamymi vstupmi z Hlavnej ulice, s veľkými letnými terasami a dostatočným množstvom skladovacích priestorov, štýlovo zariadený, vyhľadávaný bar s kozubom, najväčší košický svadobný salón, internetová kaviareň a iné. Všetky priestory sú exkluzívne upravené.

 

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.