Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom.

Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom.
Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom. Starobylá kompletne rekonštruovaná budova v blízkosti centra mesta Pezinok spolu s halou/skladom a dvorom.
Cena:
900.000€


Všeobecné informácie
Kraj Bratislavský
Okres Pezinok
Mesto Pezinok
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1008 m2
Zastavaná plocha 321 m2 plus zateplená hala 430 m2, výška cca 7 m
Úžitková plocha 756 m2 budova, 430 m2 hala
Nadzemné podlažia 3
Podzemné podlažia 0
Počet izieb/miestností budova - 10 kancelárií, dva sklady, príručný sklad, 3 kuchynky, sociálne zariadenia na každom poschodí, technická miestnosť, bytová jednotka pre správcu objektu
Kúrenie ústredné - radiátory
Elektrina áno
Voda verejný vodovod
Plyn áno
Odpad verejná kanalizácia
Stavebný materiál tehla, drevo
Terén rovný
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti výborný, po kompletnej rekonštrukcii
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1005

Popis

Neďaleko centra vinárskeho mestečka Pezinok ponúkame na predaj trojpodlažnú budovu,  ktorá aj po kompletnej modernej a kvalitne prevedenej rekonštrukcii nadobúda pôvodný charakter. Na prízemí sa nachádzajú dva väčšie sklady s veľkou  vstupnou bránou, technická miestnosť, kancelária a dva malé sklady. Vnútorným schodišťom sa dostaneme na prvé podlažie, kde sú administratívne priestory a jedna bytová jednotka pre správcu objektu. Na prvé podlažie je možné sa dostať aj vonkajším schodišťom z ľavej strany budovy. V celom podkroví sú administratívne priestory. Na každom podlaží sa nachádza kuchynka a sociálne priestory. Z prízemného podlažia sa chodbou dostaneme do pristavanej zateplenej haly s manipulačným priestorom a dverami na dvor. Výška haly je cca 7 m. Dvor je 140 m2 veľký s veľkou bránou  pre vjazd kamiónov. Priestory skladov sú klimatizované a v celej budove je inštalovaná štrukturovaná kabeláž.

Budova bola pôvodne stavaná ako bytový dom pre zamestnancov Pezinských tehelní, stále je vedená ako bytový dom. V neďalekom susedstve je aj hotelový objekt. Blízkosť centra a celkový charakter budovy umožňuje ju prestavať bez väčších problémov aj na bytový dom, hotel alebo loftové byty.

K budove patrí aj parkovisko v bezprostrednej blízkosti.

Pôdorysy pošleme na vyžiadanie.

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.