Stavebný pozemok pri Žiline - veľmi výhodná investícia

Stavebný pozemok pri Žiline - veľmi výhodná investícia
Stavebný pozemok pri Žiline - veľmi výhodná investícia Stavebný pozemok pri Žiline - veľmi výhodná investícia Stavebný pozemok pri Žiline - veľmi výhodná investícia
Cena:
0€


Všeobecné informácie
Kraj Žilinský kraj
Okres Žilinský
Mesto Lietava
Informácie nehnuteľnosti
Terén mierny svah aj rovina
Popis pozemku
Výmera 6,5 ha
Komunikácia áno
Inžinierske siete áno
Druh pozemku stavebný
Územné plánovanie áno
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0771

Popis

Na Slovensku Žilina (cca 100.000 obyvateľov) patrí medzi vychytené lokality. Dobrá zamestnanosť a  komunikácie sú predpokladom ďalšieho rozvoja. Práve tam, na 12 km vzdialený od Žiliny, ponúkame veľký stavebný pozemok s dvoma variantami.

Jeden: odkúpenie celého 6,5 ha stavebného pozemku na výstavbu rodinných domov. Celý pozemok je vyňatý z pôdneho fondu, na pozemok je vydané právoplatné územné rozhodnutie. Je vydané stavebné povolenie na infraštruktúru, všetky IS v blízkosti pozemku a jediný vlastník pozemku.

Cena: 22 €/m2 -dohoda možná.

Druhý: kapitálový vstup do projektu vo forme 50%-ného podielu na základnom imaní spoločnosti. Všetky základné informácie v realitnej kancelárii RF Reality s.r.o.

Dopravné prepojenie: Žilina: automobilové a autobusové – diaľnica D1, cesty Česká republika, Poľsko, Košice, vlakové – prepojenie s Českou republikou a Poľskom, letecké – medzinárodné letisko Žilina.

Nárast kúpnej sily: Kia Motors Slovakia s.r.o. 1.500 nových pracovných miest, dodávatelia Kia Motors Slovakia s.r.o. 5.500 nových pracovných miest.

Občianska vybavenosť: Kompletná občianska vybavenosť v krajskom  meste Žilina.

Oddychové a zdravotné výhody lokality: čisté vidiecke ovzdušie, slnečný svah, v blízkosti les a jazierko, Lietavský hrad, kúpele Rajecké Teplice, Terchová, hrad Budatín, kaňon Tiesňavy, Vrátna dolina, Winter park Martinky a veľa ďalších  prekrásnych kútov tejto lokality.

Cena dohodou.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.