Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať?

Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať?
Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať? Priestory na rôzne využitie – chcete s úspechom podnikať?
Cena:
70.000€


Všeobecné informácie
Kraj Košický
Okres Košice I
Mesto Košice centrum
Informácie nehnuteľnosti
Úžitková plocha 82 m2
Podzemné podlažia suterén
Počet izieb/miestností 5
Kúrenie podlahové kúrenie
Elektrina áno
Voda áno
Plyn nie
Odpad áno
Stavebný materiál tehla
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti výborný, po kompletnej rekonštrukcii
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1017

Popis

Jedinečnú možnosť nájdete v Košiciach v centre mesta.  Čaká tu na svojho nového majiteľa pekný priestor  , multifunkčný, precízne upravený, technicky vybavený, univerzálny s nízkymi nákladmi.

Celková plocha priestoru je 82 m2, počet miestností 5,  podlahové vykurovanie, plávajúca podlaha, elektrina 220 aj 380V, teplá voda,  sprcha, WC, dátové rozvody aj TV rozvody. Možnosť parkovania.

Možnosti na využitie  sú veľké. Salón pre psov, kozmetický salón, kaderníctvo, priestory na klub, rozhlasové štúdio, masážne centrum, lekárska ambulancia a iné. Treba vidieť, aby sa záujemca presvedčil čo všetko ešte ponúkajú tieto priestory.

Ako získať tie priestory?  Odkúpením, zobrať do nájmu a odskúšať na tri mesiace či si ich iba prenajať alebo odkúpiť na splátky.

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.