Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice

Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice
Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice Administratívna budova – penzión Južná trieda Košice
Cena:
1.150.000€


Všeobecné informácie
Kraj Košický kraj
Okres Košice IV
Mesto Košice
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 4800 m2
Úžitková plocha 870 m2
Nadzemné podlažia 2
Kúrenie Áno
Elektrina Áno
Voda Áno
Plyn Áno
Stavebný materiál Tehla
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti Dobrý
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0578

Popis

RF Reality vám ponúka na predaj v širšom centre mesta areál v ktorom sa nachádza budova s ukončenou, vkusnou rekonštrukciou na celom prízemí a prebiehajúcou nadstavbou na poschodí,  s veľkým pozemkom vhodným na ďalšiu prístavbu, či vytvorenie parkovej a relaxačnej zóny.

Administratívna budova pozostáva z recepcie, vstupnej haly, 13 zaujímavo riešených kancelárii z ktorých 2 sú vo výmere 78 a 32 m2, menšej jedálne, výdajne jedál, zasadačky, 2 x WC ženy a 2 x WC muži a priestorov pre upratovačku. Poschodie je vo výstavbe, pozostáva z terasy, chodby, skladu, plynovej kotolne, 2 balkónov a priestoru pre kancelárie alebo izby. Úžitková plocha budovy je  870 m 2 a celková plocha pozemku 4 800 m2.

Budovu je možné využiť ako penzión pre seniorov – je na to predpripravená, či ako kancelárske priestory alebo na drobnú výrobňu. Dizajn budovy, i okolitá upravená zeleň, vám nedovolí prehliadnuť ju.

Pred  budovou  sú upravené parkoviská, k budove a pozemku je vybudovaná asfaltová prístupová cesta priamo z hlavnej 4 prúdovej cesty, objekt je oplotený.

Budova sa nachádza na hlavnej výpadovke smerom na štátnu hranicu s Maďarskom.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.