Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja.

Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja.
Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja. Rekreačné stredisko Dedinky na predaj. Staňte sa majiteľom časti jedinečného Slovenského raja.
Cena:
730.000€


Všeobecné informácie
Kraj Košický kraj
Okres Rožňava
Mesto vDedinky
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 18916 m2
Elektrina áno
Voda áno
Odpad áno
Stavebný materiál tehla, drevo, kváder
Terén mierny svah
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti dobrý
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0655

Popis

Národný park Slovenský raj sa nachádza vo východnej časti Slovenska. V bezprostrednej blízkosti národného parku sa nachádzajú, obce a mestá s historickými pamiatkami, turistické strediská, prírodné klenoty, hrady a kaštiele. www.slovenskýraj.sk
V samotnom národnom parku menšie toky vôd vytvorili charakteristické rokliny s vodopádmi. Na plošinách sa nachádzajú mnohé krasové javy, podzemné jaskyne a diery. Slovenský raj je najkrajší národný park na Slovensku s rozlohou 200 km2. Je to nádherné dielo prírody s rastlinami, priepasťami, vodopádmi a kaňonmi. Do toho národného parku patrí aj rekreačné stredisko Dedinky ktoré je vybudované pod južnými svahmi planiny Geravy, pri obci Dedinky, na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša.
Do strediska patrí Hotel Priehrada, parkovisko pred hotelom, chata Liptov, sedačka na Geravy, stanový tábor, sociálne zariadenia pri stanovom tábore, bufety, lyžiarsky vlek a voľné priestranstvá. Kapacita hotela je 44 lôžok. 2 apartmány s vaňou, televízorom a balkónom, 12 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky, so sprchou a televízorom. V budove hotela je reštaurácia vhodná na organizovanie biznis konferencii, seminárov, rodinných osláv, životných jubileí ako aj tradičných silvestrovských zábav. Ďalej je tu kaviareň, Sauna s kapacitou 10 osôb, vírivá masážna vaňa s kapacitou 6 osôb, oddychová miestnosť, miestnosť pre maséra a solárium.
Kapacita chaty Liptov je 40 osôb a je situovaná v príjemnom prostredí pod úpätím lesa, cca 100 m za hotelom Priehrada. Táto samostatná chata má 10 štvorposteľových izieb, sociálne zariadenia a sprchy sú spoločné na chodbe. Chata ponúka možnosť pre ubytovanie účastníkov lyžiarskych zájazdov, školských výletov a školy v prírode. V chate Liptov je veľká spoločenská miestnosť. Chata je po kompletnej rekonštrukcii s novým zariadením izieb.
Za hotelom Priehrada vo vzdialenosti 50 m je lanová dráha na planinu Geravy ktorá je v nadmorskej výške 1032 m. Jej dĺžka je 1951 metrov, prevýšenie 222 metrov a prepravná kapacita 270 osôb za hodinu. Odtiaľ sú turistické chodníky do celého Slovenského raja. Na planine je postavený najvyššie položená stavba v Slovenskom raji – Horský hotel Geravy, občerstvenie, stravovanie, ubytovanie, jazdy na koni, v zime snežné skútre, sauna a bazén – to všetko môžu využiť návštevníci planiny Geravy.
Za Hotelom Priehrada je vybudovaný kotvový lyžiarsky vlek s dĺžkou 500 m s lyžiarskym svahom. Rekreačné stredisko Dedinky ponúka široké možnosti rekreovania v lete aj v zime.

Ceny (je možnosť kúpy v celosti aj jednotlivo, viď nižšie):

  1. Všetko spolu, tj. hotel, prístavby, ubytovacie zariadenie Liptov, 17984 m2 pozemok, sociálne zariadenie pre kemp, bufety, parkovisko pred hootelom  vodáreň                                                                              730 tis. Eur
  2. Hotel, priľahlý pozemok – 6653 m2, prístavba                              600 tis. Eur
  3. Lanová dráha plus príslušenstvo, dve stanice lanovej dráhy     100 tis. Eur
  4. Ubytovňa Liptov a priľahlý pozemok                                                 100 tis. Eur

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.