Najkrajší hotel v Tatrách.

Najkrajší hotel v Tatrách.
Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách. Najkrajší hotel v Tatrách.
Cena:
6.837.948€
6.000.000€


Popis

     Čo sa v komplexe nachádza
     K hlavnej budove hotela vedie asfaltová prístupová cesta, a po celom komplexne sú vybudované rôzne komunikácie. Do hotela vchádzame hlavným vchodom do vstupnej haly s recepciou.
     Na prízemí:
     Kaviaren (60 miest), reštaurácia (90 miest) s perfektne vybavenou kuchynou, polovnícky salónik (20 miest), rokovací salónik (12 miest), malá konferencná sála (60 miest), velká konferencná sála (120 miest)  administratívne priestory, terasa s obslužným barovým pultom.
     Na troch poschodiach sú:
     Hotelové izby a apartmány v pocte 30 izieb  a 7 apartmánov – dva apartmány s pohladom z postele na hviezdy s ubytovacou kapacitou 88 lôžok. Dalšia ubytovacia kapacita je vo vile HOREC – 13 izieb a 1 apartmán s poctom lôžok 28.
     Súcastou každej izby v hoteli je balkón, TV so satelitom, rádio, telefón s priamou volbou, minibar, regulátor vykurovania, centrálne osvetlenie, bezpecnostný kartový systém, pevné pripojenie na internet, kúpelna s vanou, WC, sušic vlasov, kúpací plášt, vybrané izby sú bezbarierovo uspôsobené a tri izby v štýle business a wellness.
Súcastou každej izby vo vile HOREC je TV so satelitom, rádio, telefón s priamou volbou, regulátor vykurovania, centrálne osvetlenie, bezpecnostný kartový systém, kúpelna s vanou alebo sprchovacím kútom a toaletu.
     wellness, šport, zábava, deti, adrenalín
     Na toto všetko je pre hostí pripravený: vnútorný bazén so slanou vodou, fitness, krytá viacúcelová tenisová hala, tenisový kurt, vonkajší celorocný vyhrievaný bazén so slanou vodou, ihrisko pre plážový volejbal, jazda na koni, koci a saniach, minigolf, horské bicykle, kolobežky, rybolov v jazierku, lukostrelba, motorové štvorkolky, bungee runing, paontball, horolezecká stena, turbo vznášadlo, bludisko, pre deti: detská herna pre najmenších, playstation herna, herna s biliardom, stolným futbalom a stolným tenisom, vonkajšie detské ihrisko s množstvom atrakcii pre deti vrátane lanovky, wellness:  je plocha 650 m2, každá služba má svoj vlastný priestor a miestnost, whirpool, zázracná sprcha, solná parná sauna, sanárium, aromatická parná sauna, iglu miestnost, oddychová miestnost s vyhrievanými ležadlami, kozmetické centrum, vacu-step, solárium, masážne miestnosti: hamam turecká masáž, masáž horúcimi lávovými kamenmi La Stone, bankovanie, miniZOO s 80 zvieratmi, každé niecim zvláštne a jedinecné, predstavuje to najlákavejšie pre detského hosta a rodica.
     Inžinierske siete a energie
     Komplex má všetky IS. Samostatnú elektrickú prípojku s vlastnou trafostanicou, samostatnú prípojku pre dodávku plynu, svoju pitnú vodu z vlastného 90 m vrtu s vynikajúcou tatranskou vodou, v areáli sa nachádza další 30 m vrt a 12 m studna. Hotel má zabezpecené vnútorné zásobovanie energiami prostredníctvom 2 kogeneracných jednotiek, ktoré zabezpecujú dodávku tepla a záložnú elektrickú energiu pre prípad výpadku dodávky z verejnej elektrickej siete. Kogeneracné jednotky ako aj celý systém vykurovania sú riadené pocítacom. Hotel postavil v obci Gerlachov COV, cím má zabezpecené jej užívanie a ešte následne 7 rokov bezplatne.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.