Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných

Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných
Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných Rekreačný areál Šugov - Sídlo ako sen - pre náročných
Cena:
990.000€


Všeobecné informácie
Kraj Košický kraj
Okres Košice - okolie
Mesto Šugov
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 19235 m2
Úžitková plocha 1140 m2
Kúrenie Áno
Elektrina Áno
Voda Áno
Plyn Áno
Odpad Áno
Stavebný materiál tehla, drevo
Vek budovy 32 a 8 rokov
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti veľmi dobrý
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0658

Popis

Len 30 minút od ruchu centra Košíc sa  nachádza, v malebnej oblasti Šugovskej doliny v severovýchodnej časti národného parku Slovenský kras, malebný  AREÁL ODDYCHU ŠUGOV. Strediskom preteká Šugovský potok prameniaci pod 705 m Šugovským vrchom. Nachádza sa tu 15 baníckych jazier – Tájch, z ktorých sú čarovné rybníky a malebné jazerá. Je tu všetko, čo by ste mohli k ideálnemu relaxu a pohladeniu duše potrebovať. Lesy, lúky, rybníky, potok, rozmanitá fauna i flóra a k tomu luxus civilizácie. Tenisové kurty, celoročne vyhrievaný krytý bazén, luxusne vybavené izby i chatky poskytujúce absolútne súkromie. Za chladnejších večerov  vás iste poteší praskanie plápolajúceho dreva v kozube.
Do súkromného areálu vchádzame cez zaujímavo riešenú bránu do veľkého parkového priestoru pred hlavnou budovou. Privítajú nás upravené parky, parkoviská, chodníky i budovy a vždy usmiaty správca objektu. Niekoľko vedľajších budov,  tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, dva rybníky plné rýb, vonkajšie osvetlenie celého areálu, zavlažovací systém, nádrž na propán – bután a malé aj väčšie chatky dotvárajú celkový dobrý dojem pokoja a dobrého vkusu.

Rekreačno – rehabilitačné zariadenie 
postavené v roku 2002. Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, jedáleň ,obývacia hala s kozubom,  zaujímavá kuchyňa, apartmán so sociálnym zariadením – rohová vírivá vaňa, kotolňa s kotlami, meraním a reguláciou a celodrevené schodište na poschodie. Na poschodí sú 3 samostatné obytné bunky s predsieňou vybavenou veľkou zastavanou skriňou, kuchynskou linkou, sociálnym zariadením a priestrannou izbou s dreveným schodišťom do mezonetu, kde je spálňa.
Súčasťou objektu je vnútorný bazén s protiprúdom v miestnosti na celú výšku objektu, sauna, sprchy, sklady, galéria na oddych a dve garáže.
K areálu patria ešte dve maličké rozkošné chatky typu Tatranec.
Areál má mnohostranné využitie. Pre firmy ako podnikový rekreačný areál či školiace stredisko, ale aj pre jedného majiteľa ako letné  či celoročné sídlo s chatkami pre priateľov a hostí či na prenajímanie.

Vinná pivnica 
postavená v roku 2002, umiestnená vo svahu za hlavným objektom. Steny sú obložené škárovaným kameňom, podlaha z kamennej dlažby, barový pult, drevené sedenie. Pred pivnicou je veľká zastrešená terasa s kozubom.
Rodinný dom – budova správcu 
postavená v roku 2002. Pred budovou je terasa pod ktorou je garáž. Budova má euro okná, zateplené obvodové múry. Vykurovanie je na plynové ústredné kúrenie. Na prízemí sa nachádza vstup z medziposchodia, kúpeľňa, WC, kotolňa, kuchyňa, dve izby, na poschodí dve izby a kúpeľňa s WC. Budova má video vrátnika, signalizačnú a protipožiarnu ochranu, bleskozvod.
Rekreačná chata 1 
je samostatná zrubová stavba z roku 1978. Pred vstupom je terasa. V chate sa nachádza: pivnica, na prízemí veľká obývačka, sklad, kuchynský kút, drevené schodište na poschodie kde je jedna miestnosť, umývadlo, voda, elektrina, odpad.
Rekreačná chata 2 
je podpivničená drevená zrubová chata z roku 1978, má zdvojené okná a vonkajšie žalúzie, sedlovú strechu. Na prízemí je jedna veľká miestnosť, sklad, v podkroví spálňa. Umývadlo, voda, elektrina a odpad.
Rekreačná chata 3 
postavená v roku 2002. Na prízemí je vstupná časť, kúpeľňa, sprchovací kút, WC, obývacia hala so schodiskom z tvrdého dreva do podkrovia, kozub s vložkou, elektrické vykurovanie – kovertor, kuchynská linka, elektrický bojler, plynový šporák, euro okná, izby v podkroví.
Dreváreň 
malá stavba o výmere 14,60 m2 na skladovanie dreva do kozubov.


 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.