Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko.

Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko.
Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko. Rodinný dom v malebnom Nyiri, Maďarsko.
Cena:
63.000€


Všeobecné informácie
Kraj Maďarsko: Boršodsko - abovsko - zemplínska župa
Popis pozemku
Výmera pozemok 700 m2, zastavaná plocha 105 m2, úžitková plocha 180 m2
Inžinierske siete elektrina, mestská voda i vlastná studňa, obecná kanalizácia, plyn
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti veľmi dobrý, ihneď obývateľný
SERES Mária
Maklér:
SERES Mária
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0911

Popis

RF reality realizuje predaj rodinného domu – chalupy v malebnej, tichej dedinke Nyiri len 30 km od ruchu Košic. Obec Nyiri sa nachádza  v údolí, kde Slanské vrchy  plynule prechádzajú do pohoria Zampléni hegység (Tokajské vrchy). V susednej obci sa na 552 m vysokom brale týči verejnosti prístupný zachovalý hrad Füzér, ktorý je jednou z najstarších pevností Maďarska a poskytuje prekrásny výhľad. Turistickou trasou sa okolo neho dostanete aj k neďalekému jazeru Izra.
Pozemok domu, s rozlohou 700 m2 má 5 kvalitných, rodiacich orechov i lieskové oriešky a obklopuje ho množstvo kvetov, jabloňový sad a ihličnaté stromy /po dohode s majiteľom možnosť prikúpiť 1,5 ha susediaceho pozemku s 3000 ihličnatými stromami/ .

28 ročný rodinný dom nie je podpivničený, ale má vo svahu zasadenú samostatnú dielňu obloženú kameňom i 2 garáže.  Na prízemí je vedľa kuchyne zastrešená drevená terasa, ktorú je možné predlžiť aj okolo celého domu a dverami spojiť s kuchyňou. V hale, kuchyni a chodbe na prízemí je keramická dlažba. Na poschodí sú 3 izby a kúpelka s vaňou a WC. Kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo /drevo i uhlie/ s prepojením na plyn. Užitková plocha domu je cca 160 m2. Takmer všetky okná sú už vymenené za plastové, strecha je škridla  /na teraske šindel/ s kvalitným zdravým krovom z tvrdého dreva. Napojenie na obecný vodovod i vlastná studňa, mestská kanalizácia. Kombinácia použitého dreva a kameňa dáva domu zaujímavý, nezameniteľný charakter. Dom je v pôvodnom ale udržiavanom a veľmi zachovalom stave. Vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Cena je vrátane kompletného právneho servisu

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.