Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta.

Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta.
Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta. Rodinnný dom - pekná chalupa s novou kúpelňou v Nagyhute – Veľká Huta.
Cena:
25.000€
21.000€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód Aba-Új Zemplínska župa
Okres Sátoraljaujhely
Mesto Veľká Huta – Nagy Huta
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1 019 m2
Zastavaná plocha 100 m2
Úžitková plocha 90 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 0
Počet izieb/miestností 2 + 2
Kúrenie Nové gamatky + tuhé palivo – 2 komíny
Elektrina 220/380 V
Voda Verejný vodovod
Plyn Áno
Odpad Obecná kanalizácia
Stavebný materiál Kameň, tehla
Vek budovy 50 r.
Terén rovina a svah
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti Veľmi dobrý, možnosť okamžitého nasťahovania
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0940

Popis

Ak hľadáte ticho, pokoj, relax v lone nedotknutej prírody, uprostred lesov, hubárčenie a chalupárčenie nie ďaleko od ruchu mesta, RF reality má pre vás chalupu – rodinný dom v turisticky vyhľadávanej obci so slovensky hovoriacim obyvateľstvom Nagyhuta – Veľká Huta. Z veľkej miery sú rodinné domy v obci zrekonštruované a využívané ako chalupy a letné sídla, ale žije tu aj cez 80 stálych obyvateľov. Autobus tu má konečnú zastávku, ďalej pokračujú len lesné a turistické cesty.

50 ročný dom je vo veľmi dobrom, ihneď obývateľnom stave s novou kúpeľňou s vaňou i sprchovacím boxom. Kúrenie zabezpečujú nové gamatky a piecky na tuhé palivo. Oplotený pozemok má rozlohu 1 019 m2 s rodiacimi slivkami, orechami, jabloňami a morušou. Zastavaná plocha domu je 100 m2, úžitková 90 m2

Dom je prízemný s možnosťou zobytnenia podkrovia, kombinácia kameň a tehla. Medzi domom a svahom je väčší prístrešok. Zrenovovaná škridlová strecha. Podlahy dlažba a drevo. Chalupa je napojená na obecný vodovod i kanalizáciu. Ideálna pre chalupárčenie a víkendové pobyty. Nová Huta je vo veľkej miere najmä počas letnej turistickej sezóny navštevovaná turistami. Dom je možné vzhľadom na jeho dobrú polohu využiť aj pre podnikateľské aktivity.  40 km vzdialená metropola východného Slovenska Košice s množstvom historických pamiatok a bohatým kultúrnym životom. 12 km vzdialený zachovalý hrad Fuzer týčiaci sa na 552 m hradnom brale, 35 km od historického mestečka Sárospatak /13 500 obyvateľov/ s celoročne prístupnými termálnymi kúpaliskami a zachovalým hradom Rákoczi, 20 km od  Slovenského Nového Mesta.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.