Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi.

Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi.
Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi. Veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite - Bodrogolaszi.
Cena:
45.000€
42.500€


Všeobecné informácie
Kraj Borsod-Abaúj Zemplínska župa
Okres Sátoraljaujhely
Mesto Bodrogolaszi
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1527 m2
Zastavaná plocha 110 m2
Úžitková plocha 160 m2
Nadzemné podlažia 2
Podzemné podlažia -
Počet izieb/miestností 4
Kúrenie ústredné kúrenie
Elektrina áno
Voda áno
Plyn áno
Odpad áno
Stavebný materiál silikátové kvádre
Vek budovy 20 r.
Terén rovný
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti výborný
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0945

Popis

Ponúkame na predaj ideálny rodinný dom na vikendy v lete aj v zime. 76 km z Košíc cez Skároš a Sátoraljaujhely v obci Bodrogolaszi. V lete aj v zime 3 km vzdialené termálne kúpele Sárospatak, V lete jedno z najkrajších výletných miest severného Maďarska 10 km vzdialený Sátoraljaujhely, dobrodružná cesta, lanovka, 2,5 km bobová dráha, v zime klzisko, zjazdovka, v zime aj v lete čakajú na návštevníkov vynikajúce vinné pivnice s tokajským vínom, dobrými jedlami v srdci Tokaja v 8 km vzdialenej Tolcsve, kde je každý rok slávny vinný festival s nočnými prechádzkami po vinných pivniciach.

V samotnej dedinke Bodrogolaszi je tiež pekná vinná pivnica, prístav na Bodrogu, rybolov, prechádzky v kočiari, na brehu rieky v hostinci posedenie pri dobrom víne a jedlách a kaštieľ, ktorý celoročne navštevujú Francúzi. Obyvatelia sú Maďari a jedna rodina z Nemecka.

Rodinný dom s pavlačou okolo dvoch strán, je postavený pred dvadsiatimi rokmi. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, komora, sprcha s WC, veľká obývačka 50 m2, kotolňa, všetky miestnosti na prízemí sú bezbarierové, z prízemia vedie pekné drevené schodište na poschodie, kde sú tri izby, balkón. V izbách sú z dreva vstavané skrine. Okná so žalúziami, dvere na poschodí z dreva. Podlahy plávajúce a dlažba.

K domu patrí aj 40m2 garáž s dielňou, malý stromček na strome pre deti, ohnisko a zadná hospodárska časť. V záhrade ovocné stromy – orechy, hrušky, jablone, čereňa, dule, oriešky, maliny, višne, ribíz, hrozno a okrasné stromy a kríky.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.