Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko.

Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko.
Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko. Krásny stavebný pozemok v Telkibányi - Maďarsko.
Cena:
35.000€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód Aba-Új Zemplímska župa
Okres Gönc
Mesto Telkibánya
Informácie nehnuteľnosti
Terén rovina a mierny svah
Popis pozemku
Výmera 4.204 m2
Komunikácia áno
Inžinierske siete v dosahu
Druh pozemku stavebný
VAVREKNÉ Hilda
Maklér:
VAVREKNÉ Hilda
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0980

Popis

V  najkrajšej a najnavštevovanejšej obcí na severe Maďarska, blízko slovenských hraníc ponúkame stavebný pozemok na stavbu 3 rodinných domov alebo rekreačných chát. Pozemok môže byť využitý aj na stavbu penziónu. Obec ročne navštevuje 14 – 16 tisíc prihlásených turistov. Pozemok sa nachádza v hornej časti obce, odkiaľ je nádherný výhľad na okolité hory a lesy. Na samotnom pozemku je množstvo stromov, ktoré ten pozemok skrášľujú. Čo všetko sa nachádza v obci, ako  tu trávia dovolenky, vikendy, a aj celé letá hostia a majitelia chát a chalúp nájdete na našom blogu Bývanie v Maďarsku

Pozemok vo výmere 4.204 m2 je  možné rozdeliť na tri stavebné parcely, V dosahu, na susednej parcele, kde je aj umiestnený rodinný dom, sú všetky inžinierske siete. Ako deliť pozemok na jednotlivé parcely a ako riešiť prístupové cesty je vecou dohody. Do obce chodí relaxovať a oddychovať je veľa Slovákov a taktiež viacero Slovákov už tu má svoje chalupy a rodinné domy.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.