Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko

Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko
Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko
Cena:
124.000€


Všeobecné informácie
Kraj Maďarsko
Okres Hajdu-Biharská župa
Mesto Hajduszoboszló
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 700 m2
Úžitková plocha 200 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 1
Kúrenie Áno
Elektrina Áno
Voda Áno
Plyn Áno
Odpad Áno
Stavebný materiál tehla
Vek budovy 60 rokov
Terén Rovina
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti Výborný, po kompletnej rekonštrukcii.
FARKAŠOVSKÝ Roman
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0875

Popis

Krásny rodinný dom sa nachádza 200 metrov od centra mesta Hajduszoboszló. Záhrada je udržiavaná, je tam trávnik, okrasné dreviny a kríky, kvety, ovocné stromy – jabloň, slivka a figa. Pod slivkou je detský kútik s dreveným vyvýšeným domčekom a hojdačkou. Nachádza sa tam  z tehál postavené ohnisko na pečenie slaniny, varenie gulášu a záhradný vodovod. Na viacerých miestach záhrady je vonkajšie osvetlenie. V zadnom kúte záhrady je prístrešok na drevo a hospodárske náradie.  Dom má dve vonkajšie terasy. Na väčšej je posedenie aj pre 20 ľudí, gril na drevené uhlie so skrinkou, ktorej dvere  sú z kováčskej dielne, ďalej vytvorený priestor na chladničku. Odtiaľ je vchod do vinnej pivnice. Z terasy je vchod do obývacej časti domu. Z druhej terasy je hlavný vchod do budovy a taktiež do obývačky. Na prízemí sa nachádza obývačka, jedáleň, kuchyňa. V obývačke sú veľké okná s pohľadom na záhradu. Je tu aj veľkým kozub. Strop obývačky je stavaný do veže z drevených trámov so stropnými oknami. Kuchyňa je vyrobená v provánskom štýle, strop  z drevených trámov. Do linky sú vstavané elektrospotrebiče – myčka, mikrovlnka, elektrická trúba a päťmiestny plynový šporák. Chladnička  a mraznička majú samostatné miesto, taktiež práčka a sušička prádla. Vedľa kuchyne je veľká komora s rebríkom na pôjd. Z kuchyne cez chodbu sa dostaneme do kúpeľne s rohovou vaňou, umývadlom, WC a vstavanou skriňou, do spálne, druhej malej obývačky s druhou kúpeľňou so sprchou, do druhej spálne, pracovne, hosťovskej izby a šatníka. Izby sú klimatizované. Podlahy sú drevené, laminátové a v niektorých miestnostiach je dlažba. Strecha je šindľová, vo výbornom stave.

Dom je krásne vynovený, vyhovujúci na letné sídlo v kúpeľoch, ktoré sú jedinečné v celej Európe. Viac informácií o lokalite tu.

Predáva sa s celým zariadením a vybavením.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.