Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste.

Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste.
Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste. Rodinný dom v Csincse - šesť termálnych kúpeľov na jednom mieste.
Cena:
44.500€
39.000€


Všeobecné informácie
Kraj Borsod-Abaúj Zemplínska župa, Maďarsko
Okres Miskolc
Mesto Csincse
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1336 m2
Zastavaná plocha 110 m2
Úžitková plocha 130 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 1
Počet izieb/miestností 3
Kúrenie áno
Elektrina áno
Voda vlastná studňa a obecný vodovod
Plyn áno
Odpad áno
Stavebný materiál tehla
Terén rovný
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti výborný, po úplnej rekonštrukcii
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0949

Popis

Ponúkame na predaj krásny domček, za výbornú cenu, 25 km od Miskolca, ktorý je obkolesený šiestimi chýrnymi liečivými termálnymi kúpeľmi. Kúpele sú prístupné v lete aj v zime. Kto kúpi tento dom, má priestor na  celý rok, pre celú rodinu, známych, ale aj na nájom na dovolenku, vikendy a liečenie. Všetky okolité kúpele vo vzdialenosti iba niekoľko kilometrov. Samotné Csincse je  vzdialené z Košíc cez Seňu, Encs, Miskolc 114 km.

 • Termálne kúpele Mezőcsád, 5,5  ha park, 3 bazény, jedna krytá plaváreň, rôzne letné podujatia.
 • Termálne kúpele v obci Bogács, 6 letných bazénov, mimo sezóny 3 vonkajšie a jeden krytý, piatok a sobota nočné kúpanie, silvestrovská noc v bazénoch, festivaly, bály, a mnohé ďalšie podujatia.
 • Termálne kúpele Eger.
 • Termálne kúpele Zsóri fürő, po rekonštrukcii za 90 miliard forintov
 • Termálne rímske kúpele Demjén
 • Termálne kúpele Egerszalok, s jedinečnou atmosférou vápencového soľného kopca, aký sa nachádza iba v Turecku v Pamukkale a v USA v národnom parku Yelowstone. V Egerszaloku je 40 hotelov a sú vždy obsadené.

Dom je postavený na pozemku vo výmere 1.336 m2, so zastavanou plochou 110 m2. Do domu sa dostaneme ako cez hlavný vchod z krytej terasy tak aj zo zadného vchodu do záhrady. V dome sa nachádzajú 3 izby, jedálenská časť, kuchyňa, kúpeľňa s masážnou sprchou, WC, práčovňa, kotolňa. K domu patrí garáž a dve miestnosti na skladovanie ovocia, zeleniny a pod.  Dom je podpivničený. Podkrovie je priestranné s možnosťou dostavby ďalších izieb. Okolie domu je pekne upravené. V záhrade stromy: 2  orechy, čerešňa, hrušky, jablone a okrasné rastliny. Nový kotol je aj na plyn aj na pevné palivo. Podlahy plávajúca podlaha a dlažba. Strecha nová škridlová. V dome je internet a DIGI TV.

Dom sa predava aj so zariadenim  a k domu patri aj vlastna studna.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.