Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi.

Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi.
Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi. Budova na rodinný dom alebo chalupu v obci Bodrogolaszi.
Cena:
45.000€


Všeobecné informácie
Kraj Borsod Abaúj Zemplínska župa
Okres Sátoraljaujhely
Mesto Bodrogolaszi
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 849 m2
Zastavaná plocha 150 m2
Úžitková plocha 130 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia -
Počet izieb/miestností cca 4
Kúrenie áno – ústredné - plynové
Elektrina áno
Voda verejný vodovod
Plyn áno
Odpad obecná kanalizácia
Stavebný materiál silikátové kvádre a tehla
Vek budovy 23 rokov
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti veľmi dobrý
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0944

Popis

Ponúkame na predaj ideálnu budovu, z ktorej po menších úpravách je možné prerobiť na peknú chalupu na vikendy v lete aj v zime. 76 km z Košíc cez Skároš a Sátoraljaujhely v obci Bodrogolaszi. V lete aj v zime 3 km vzdialené termálne kúpele Sárospatak, V lete jedno z najkrajších výletných miest severného Maďarska 10 km vzdialený Sátoraljaujhely, dobrodružná cesta, lanovka, 2,5 km bobová dráha, v zime klzisko, zjazdovka, v zime aj v lete čakajú na návštevníkov vynikajúce vinné pivnice s tokajským vínom, dobrými jedlami v srdci Tokaja v 8 km vzdialenej Tolcsve, kde je každý rok slávny vinný festival s nočnými prechádzkami po vinných pivniciach. Budova po úprave môže byť využitá tak pre vlastnú rodinu, ako aj na letný prenájom.

V samotnej dedinke Bodrogolaszi je tiež pekná vinná pivnica, prístav na Bodrogu, rybolov, prechádzky v kočiari, na brehu rieky v hostinci posedenie pri dobrom víne a jedlách a kaštieľ, ktorý celoročne navštevujú Francúzi. Obyvatelia sú Maďari a jedna rodina z Nemecka.

Na pozemku o výmere 849 m2 je zastavaná plocha 150 m2 a z vnútornej plochy 130 m2 je možné pri vnútornej rekonštrukcii urobiť 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, a skladovú miestnosť na množstvo ovocia, ktoré poskytuje záhrada pri dome. Budova bola postavená v roku 1990 z tehál a silikátových kvádrov. V budove sú všetky inžinierske siete, voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Podkrovie je využiteľné na prípadnú dostavbu ďalších obytných miestností.  Kúrenie je ústredné na plynový kotol. Podlaha je jedna časť betónový poter, plávajúca podlaha a parkety. Vo veľkej miestnosti je komín s možnosťou napojenia kozuba Pred budovou sú dve kryté terasy, vedľa budovy vjazd s autom. V záhrade ovocné stromy – marhule, slivky, broskyne, hrušky, jablone a oriešky. Vedľa budovy je autobusová zastávka, železničná stanica je vzdialená 200 metrov, blízko obchod s potravinami a veľmi dobrá občianska vybavenosť ako v Sárospataku, tak aj v okresnom meste Sátoraljaujhelyi.

cene právny servis, katastrálne poplatky, tlmočenie, prepis médií...viac informácií tu

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.