Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene.

Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene.
Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene. Rodinný dom pod vinicami v Erdőbényi v dobrej cene.
Cena:
16.300€


Všeobecné informácie
Kraj Borsó-Abaúj Zemplínska župa
Okres Tokaj
Mesto Erdőbénye
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 774 m2
Zastavaná plocha 100 m2
Úžitková plocha 80 m2
Nadzemné podlažia 1
Počet izieb/miestností 2
Kúrenie ÚK plynové
Elektrina áno
Voda áno, aj studňa
Plyn áno
Odpad áno
Stavebný materiál kameň a kvádre
Vek budovy 52 r.
Terén rovný
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti potrebná rekonštrukcie
VAVREKNÉ Hilda
Maklér:
VAVREKNÉ Hilda
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1038

Popis

Ponúkame na predaj starší, po čiastočnej rekonštrukcii v r. 1980, na chalupu vhodný rodinný dom v maďarskej obci Erdőbénye.  Dom sa nachádza  v tichej uličke neďaleko centra obce. Cez pozemok preteká potôčik z ktorého je možné polievať záhradu. K domu patrí studňa so záhradným uzáverom, letná kuchyňa, udiareň a dreváreň.

V dome sú dve izby, kuchyňa, pri kuchyni zvlášť kút na varenie, jedálenský kút, komora, kúpeľňa s WC. Podlahy sú parkety keramická dlažba, umelý kameň a komora betónový poter. Okná a dvere drevené. Ústredné kúrenie na plyn. Strecha škridla.

V záhrade ovocné stromy čerešne, hrušky, broskyne, hrozno a oriešky. Časť záhrady je vysadená ihličnatými stromčekmi  so samostatným vchodom.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.