Rodinný dom pre náročných.

Rodinný dom pre náročných.
Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných. Rodinný dom pre náročných.
Cena:
66.300€
51.900€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód-Abaúj Zemplínska župa
Mesto Erdőbénye
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 3251 m2
Zastavaná plocha 160 m2
Úžitková plocha 200 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 1
Počet izieb/miestností 4
Kúrenie áno, gamatky a kozub
Elektrina áno
Voda áno
Plyn áno
Odpad áno
Stavebný materiál kameň
Vek budovy 80 rokov
Terén svah
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti veľmi dobrý
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1049

Popis

V obci Erdőbénye na tichej paralelnej ulici s ulicou hlavnou,  občianska vybavenosť v dosahu, sa nachádza rodinný dom, vhodný na bývanie aj na vikendové pobyty, dovolenky, pobyty pre priateľov, rodinu aj známych. Dom, postavený z najlepšieho stavebného materiálu, z kameňa, rekonštruovaný  pred niekoľkými mesiacmi najlepšou stavebnou renomovanou firmou v okolí. Dom s výborným vybavením, usporiadaním, parkovou záhradou, kde nájdete kút na pečenie slaniny a na párti, filagóriu, garáž, studňu s motorovým čerpadlom a veľký krásny pozemok, ktorý je možné rozdeliť a ponúknuť známym či priateľom. Dom pod ktorým je jedinečná, perfektná vinná pivnica, vhodná aj na vytvorenie priestoru na posedenie. Dom do ktorého nie je potrebné investovať ani jedno Euro. Dom, ktorý Vás na prvý pohľad osloví a privíta.

V dome sú 4 izby, kuchyňa, zimná záhrada s klimatizáciou, komora, 2 kúpeľne, WC, dielnička a garáž. Dom je orientovaný  na J/Z a záhrada na J/V, ktorá má aj samostatný vjazd. Podlahy v izbách sú parkety a v ostatných miestnostiach aj v zimnej záhrade keramická dlažba. Okná plástové, výroba REHAU. Všetko je vo výbornom stave. Strecha škridla. Brána z dielne kováča na diaľkové ovládanie. V záhrade rôzne ovocie, čerešne, višne, hrozno, jahody a okrasné kríky aj dreviny. Treba ho vidieť.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.