Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko

Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko
Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko Rozprávkový dom v Hajduszoboszló – Maďarsko
Cena:
124.000€


Všeobecné informácie
Kraj Maďarsko
Okres Hajdu-Biharská župa
Mesto Hajduszoboszló
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 700 m2
Úžitková plocha 200 m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 1
Kúrenie Áno
Elektrina Áno
Voda Áno
Plyn Áno
Odpad Áno
Stavebný materiál tehla
Vek budovy 60 rokov
Terén Rovina
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti Výborný, po kompletnej rekonštrukcii.
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0875

Popis

Krásny rodinný dom sa nachádza 200 metrov od centra mesta Hajduszoboszló. Záhrada je udržiavaná, je tam trávnik, okrasné dreviny a kríky, kvety, ovocné stromy – jabloň, slivka a figa. Pod slivkou je detský kútik s dreveným vyvýšeným domčekom a hojdačkou. Nachádza sa tam  z tehál postavené ohnisko na pečenie slaniny, varenie gulášu a záhradný vodovod. Na viacerých miestach záhrady je vonkajšie osvetlenie. V zadnom kúte záhrady je prístrešok na drevo a hospodárske náradie.  Dom má dve vonkajšie terasy. Na väčšej je posedenie aj pre 20 ľudí, gril na drevené uhlie so skrinkou, ktorej dvere  sú z kováčskej dielne, ďalej vytvorený priestor na chladničku. Odtiaľ je vchod do vinnej pivnice. Z terasy je vchod do obývacej časti domu. Z druhej terasy je hlavný vchod do budovy a taktiež do obývačky. Na prízemí sa nachádza obývačka, jedáleň, kuchyňa. V obývačke sú veľké okná s pohľadom na záhradu. Je tu aj veľkým kozub. Strop obývačky je stavaný do veže z drevených trámov so stropnými oknami. Kuchyňa je vyrobená v provánskom štýle, strop  z drevených trámov. Do linky sú vstavané elektrospotrebiče – myčka, mikrovlnka, elektrická trúba a päťmiestny plynový šporák. Chladnička  a mraznička majú samostatné miesto, taktiež práčka a sušička prádla. Vedľa kuchyne je veľká komora s rebríkom na pôjd. Z kuchyne cez chodbu sa dostaneme do kúpeľne s rohovou vaňou, umývadlom, WC a vstavanou skriňou, do spálne, druhej malej obývačky s druhou kúpeľňou so sprchou, do druhej spálne, pracovne, hosťovskej izby a šatníka. Izby sú klimatizované. Podlahy sú drevené, laminátové a v niektorých miestnostiach je dlažba. Strecha je šindľová, vo výbornom stave.

Dom je krásne vynovený, vyhovujúci na letné sídlo v kúpeľoch, ktoré sú jedinečné v celej Európe. Viac informácií o lokalite tu.

Predáva sa s celým zariadením a vybavením.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.