Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša.

Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša.
Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša. Predáme fungujúci penzión v Hollóháza, 3 km od Skároša.
Cena:
99.000€


Všeobecné informácie
Kraj Borsod Abaúj Zemplínska župa
Mesto Hollóháza
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1660 m2
Zastavaná plocha 160 m2
Úžitková plocha 250 m2
Nadzemné podlažia 3
Podzemné podlažia áno
Počet izieb/miestností 8 izieb, 2 haly, 2 kuchyne, 3 kúpelne
Kúrenie ústredné kúrenie, kotol na plyn a tuhé palivo
Elektrina áno
Voda áno
Plyn nie
Odpad žumpa
Stavebný materiál tehla
Vek budovy 17 r.
Terén mierny svah
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti dobrý
SERES Mária
Maklér:
SERES Mária
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
0716

Popis

Do obce Hollóháza sa dostaneme novou asfaltovou cestou od Skároša, 30 km od Košíc. Penzión, nová sedemnásťročná budova,  sa nachádza v bočnej uličke blízko lesa na udržiavanom pozemku 1660 m2. Z dôvodu nepretržitej prevádzky je technický stav veľmi dobrý, dá sa rozdeliť na 3 posunuté poschodia. Má 8 izieb, 2 haly, 2 kuchyne, 3 kúpelne. Kúrenie ústrené, kotlom na plyn, alebo tuhé palivo, voda, elektrina, žumpa. Penzión má aj vlastnú vodáreň zo svojho prameňa.

Čo ponúka tento penzión pre svojich návštevníkov okrem pekného ubytovania. Predovšetkým sa nachádza v jednom z najkrajších kútov severného Maďarska, v Zemplínskom pohorí, kde ešte aj dne je panenská príroda, ktorú navštevuje veľa turistov. V obci je Múzeum porcelánu v ktorom je výtvarná dielňa, tam si môže každý návštevník vyskúšať svoj talent. Je tu krásny katolický kostol ku ktorému vedie porcelánová kalvária. Nachádza sa tu aj Hrnčiarska dielňa v ktorej počas celého roka si môžu návštevníci vyrobiť svoje vlastné hrnčiarske dielo.

Okolie ponúka množstvo túz a zaujímavých miest. Fűzér (8 km) hrad, kde je počas roka veľa rôznych zaujímavých podujatí, Lászlótanya (8 km) krásny Károly kaštieľ, Kéked (6 km) Merczel kaštieľ a prírodné kúpalisko, Pálháza (14 km) ojedinelý prírodný kút s jazerom s možnosťou člnkovania, malá lesná železnička, lesnícke múzeum a výborná reštaurácia v Hotely Kaštieľ. Gönc s celoročnou termálnou krytou plavárňou. Cyklisti odtiaľ majú 50 kilometrovú okružnú cyklistickú trasu.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.