Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti.

Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti.
Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti. Sedliacky dom spolu s penziónom a gazdovstvom v Tokajskej oblasti.
Cena:
19.700€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód-Abaúj Zemplínska župa
Mesto Zalkod
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 10 000 m2
Zastavaná plocha obytný dom:120 m2 + penzión:100m2
Úžitková plocha 110m2 + 90m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia pivnica
Počet izieb/miestností obytný dom: 4 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa, predizba Penzión: 2 izby + 3 miestosti, sprchy, toalety
Kúrenie lokálne - nové kachlové pece
Elektrina áno, aj 380 V
Voda áno, aj kopaná a vŕtaná studňa
Plyn nie, možnosť pripojenia je
Odpad áno
Stavebný materiál tehla plus zateplenie
Vek budovy obytný dom má 15 rokov
Terén rovinatý
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti veľmi dobrý, ihneď voľný
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Maklér:
FARKAŠOVSKÝ Roman, Ing. Mgr.
Telefón: +421 (0)918 400 220
E-mail: farkasovsky@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1089

Popis

Ponúkame na predaj novopostavený sedliacky dom spolu s penziónom. K domu patrí okrem už spomenutého penziónu aj garáž, samostatne stojaca pekáreň v rámci ktorej je pec, udiareň, sušiareň a krb. Na pozemku sú aj stajne na ustanenie koní prípadne dobytka.
Dom je zateplený. Má štyri samostatné izby,  v každej miestnosti je kvalitná kachľová pec, na dome sú umiestnené slnečné kolektory. Nachádza sa tam pivnica a aj podkrovie, ktoré je možné upraviť na obytné miestnosti. V obytných miestnostiach je plávajúca alebo korková podlaha a v ostatných častiach dlažba.
Na pozemku je mnoho ovocných stromov, niekoľko druhov orechov, čerešňa, hruška ...dokonca na jednej časti je aj kúsok lesa či hájika.
Susedný pozemok o výmere 12tis m2 je vo vlastníctve rovnakého majiteľa a je ho možné dokúpiť. Ide o poľnohospodársky využívanú pôdu.
Tento komplex sa náchádza na sútoku riek Bodrog a Tisza, na okraji chránenej krajinnej oblasti Tokaj-Bodrogzug. Počas teplých mesiacov sú tieto vodné toky vyhľadávané vodákmi.
Z lokality sú výborne dostupné mestá Sárospatak, Tokaj, Nyíregyháza, ktoré sú turisticky veľmi vyhľadávanými miestami – zoo, aquapark.... Okrem toho je oblasť preslávená tokajským vínom.
V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.
 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.