Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer.

Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer.
Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer. Stavebný pozemok na vybudovanie obytnej alebo rekreačnej zóny priamo pod hradom Fűzer.
Cena:
35€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód-Abaúj Zemplínska župa
Mesto Fűzer
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 5493m2
Terén rovina, veľmi mierny svah
Popis pozemku
Komunikácia áno, asfaltová cesta
Inžinierske siete všetky na pozemku, aj výdatná studňa
Druh pozemku stavebný
Územné plánovanie áno
SERES Mária
Maklér:
SERES Mária
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1104

Popis

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok priamo pod hradom Fűzer, ktorý bol kompletne rekonštruovaný a z veľkej časti znovu postavený. Vjazd je priamo z asfaltovej cesty. Všetky inžinierske siete/prípojky – elektrina, voda, plyn a odpad sú priamo na pozemku. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce. Priamo na pozemku je aj výdatná studňa. Pozemok je južne orientovaný s prekrásnym panoramatickým výhľadom.

Bola už vypracovaná štúdia, ktorá počíta s vybudovaním siedmych vidieckych domov.

Fűzer bol v roku 2015 vyhlásený za najkrajšiu obec Maďarska. Obec je len 35km od Košíc po dobrej ceste cez Skároš. Je to vhodné aj na denné dochádzanie do Košíc.

V tejto lokalite je možnosť nepreberného množstva výletov, hrad Füzér, lanovka a celý lanový park v meste Sátoraljaújhelyi, nádherný kaštieľ s parkom v neďalekej obci, cyklocesty a chodníky aké na Slovensku nenájdete..... dokonca lyžiarske stredisko a termálne kúpalisko Sárospatak.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.