Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer.

Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer.
Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer. Svahovitý stavebný pozemok vhodný na hotel pod hradom Fűzer.
Cena:
35€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód-Abaúj Zemplínska župa
Mesto Fűzer
Informácie nehnuteľnosti
Terén svah
Popis pozemku
Výmera 17.719m2
Komunikácia áno
Inžinierske siete všetky na pozemku
Druh pozemku stavebný
Územné plánovanie áno
SERES Mária
Maklér:
SERES Mária
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1105

Popis

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemky priamo pod hradom Fűzer, ktorý bol kompletne rekonštruovaný a z veľkej časti znovu postavený. Vjazd je priamo z asfaltovej cesty. Všetky inžinierske siete/prípojky – elektrina, voda, plyn a odpad sú priamo na pozemku. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce. Pozemok juhovýchodne orientovaný s prekrásnym panoramatickým výhľadom. Pozemok je vhodný na vybudovanie hotela alebo rekreačného rezortu.

Fűzer bol v roku 2015 vyhlásený za najkrajšiu obec Maďarska. Obec je len 35km od Košíc po dobrej ceste cez Skároš. Je to vhodné aj na denné dochádzanie do Košíc.

V tejto lokalite je možnosť nepreberného množstva výletov, hrad Füzér, lanovka a celý lanový park v meste Sátoraljaújhelyi, nádherný kaštieľ s parkom v neďalekej obci, cyklocesty a chodníky aké na Slovensku nenájdete..... dokonca lyžiarske stredisko a termálne kúpalisko Sárospatak.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.