Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna.

Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna.
Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna. Dobrý dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou v obci Garadna.
Cena:
17.700€


Všeobecné informácie
Kraj Borsód-Abaúj Zemplínska župa
Mesto Garadna
Informácie nehnuteľnosti
Plocha pozemku 1844m2 + 1438m2 vinohrad nad sadom
Zastavaná plocha 90m2
Úžitková plocha 80m2
Nadzemné podlažia 1
Podzemné podlažia 32m2 – vinná pivnica aj s miestnosťou na zeleninu/ovocie
Počet izieb/miestností dve priestranné izby, predizba, zasklenená pavlač, kuchyňa, špajza,
Kúrenie áno – pevné palivo
Elektrina áno
Voda áno - sudňa na pozemku, vodovod je pred domom
Plyn prípojka na pozemku
Odpad nie
Stavebný materiál prírodný kameň
Vek budovy 57 rokov
Terén rovina až mierny svah – vinica svahovitá
Ostatné informácie
Stav nehnuteľnosti obývateľná, potrebné vykonať malé opravy.
VAVREKNÉ Hilda
Maklér:
VAVREKNÉ Hilda
Telefón: +421 (0)907 857 340
E-mail: rfreality@rfreality.sk
Číslo nehnuteľnosti:
1111

Popis

Len 30minút  z centra Košíc ponúkame na predaj vidiecky dom s vinnou pivničkou, ovocným sadom a vinicou. Dom je z prírodného kameňa z neďalekého kameňolomu. Betónové základy sú suché. Dom má dve priestranné izby, do ktorých sa vstupuje z predizby. Z tej predizby je vchod do komory. Do kuchyne sa vstupuje z chodby resp presklenenej pavlače. Okná izieb sú orientované na juho-východ. Dom sa predáva aj so zariadením.

Do domu je vchod od dvora aj od záhrady. Časť záhrady bola donedávna obhospodarovaná. V sade aj v záhrade je niekoľko jabloní, sliviek, výborných hrušiek a orech.

Dlážky v celom dome sú betónové. Vodovod je pred domom a studňa priamo na pozemku. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo. Prípojka plynu je priamo na pozemku.

Pri dome je vinikajúca suchá vinná pivnička aj s traktom na zeleninu a ovocie.

Potrebné vykonať opravy.

V cene právny servis, vklad, tlmočenie, prepis IS...

Cena v EURách je orientačná, konečná cena bude stanovená podľa aktuálneho kurzu HUF voči EUR v čase kúpy nehnuteľnosti.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:2013 | RF Reality, s.r.o.